Leírás
Részletek
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 60-189 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Speciális technológia | PurColor, Micro Dimming Pro, Contrast Enhancer, HDR |
| Képminőség | Full HD |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozók / interfész | 1 × USB, 2 × HDMI, 1 × RF, CI+ slot |
Smart TV
| Operációs rendszer | Tizen |
| Video streaming alkalmazások | YouTube, Netflix, Rakuten TV, Amazon Prime, Disney+, HBO Max, Antena Play, Voyo, SkyShowtime, DIGI Online |
| Főbb jellemzők | Intelligens személyi asszisztens, Q-Symphony |
| Mirroring | iOS, Android |
| Intelligens hangsegéd | Bixby |
Videó jellemzők
| Felbontás | 1920 × 1080 |
| Képtechnika | Micro Dimming Pro, Contrast Enhancer, Mega Contrast, Hyper Real, HDR |
| Frissítési gyakoriság | 50 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C, DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Audio technika | Audio Pre-selection Descriptor, Q-Symphony, Adaptive Sound, OTS Lite |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 10 W |
| Beépített mélynyomó | Nem |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac |
Energiafogyasztás
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 18 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 27 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztása | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 540,7 × 175,1 × 428,3 mm |
| Méretek állvány nélkül | 540,7 × 41,1 × 329 mm |
| Súly állvánnyal | 3 kg |
| Súly állvány nélkül | 2,5 kg |
| Doboz méretei | 660 × 98 × 390 mm |
| Doboz súlya | 4,2 kg |
Kiegészítők
| Csomag tartalma | Tápkábel, Távirányító, Használati utasítás |
| Falra szerelhető rendszer | Falra szerelhető |
| VESA kompatibilitás | 100 × 100 |
| Gyártó | Samsung |
