Leírás
Részletek
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 60-189 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Képminőség | Full HD |
| Szín | Fehér |
| Csatlakozók / interfész | USB 2.0, 2 × HDMI, CI+ slot, 1 × Digital Optical Out |
Smart TV
| Operációs rendszer | webOS |
| Operációs rendszer verziója | webOS 22 |
| Video streaming alkalmazások | YouTube, Netflix, Rakuten TV, Amazon Prime, Disney+, HBO Max, Antena Play, Voyo, SkyShowtime, DIGI Online, SWEET.TV |
| Mirroring | iOS, Android |
Videó jellemzők
| Felbontás | 1920 × 1080 |
| Képtechnika | Plug & Play, Sport mód, Standard mód, Mozi mód, Divatszakértő mód |
| Játék jellemzők | Game Optimizer |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Audio technika | Kiegyenlítő, Bluetooth Audio, AI Sound, Dolby Audio, AVL, hangos leírás, hangos útmutatás |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 2 × 5 W |
| Beépített mélynyomó | Nem |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Wi-Fi |
Energiafogyasztás
| Energiafogyasztás (üzemi) | 32 W |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 22 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztása | 0,4 W |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 612 × 152,5 × 423,1 mm |
| Méretek állvány nélkül | 612 × 73,9 × 368,5 mm |
| Súly állvánnyal | 3,75 kg |
| Súly állvány nélkül | 3,5 kg |
| Doboz méretei | 748 × 160 × 447 mm |
| Doboz súlya | 5,6 kg |
Kiegészítők
| Csomag tartalma | Elemek, Tápkábel, Távirányító |
| Falra szerelhető rendszer | Falra szerelhető |
| VESA kompatibilitás | 75 × 75 |
| Gyártó | LG |
