Leírás
Részletek
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 108–214 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Képminőség | 4K Ultra HD |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozók / interfész | 1 × USB, 3 × HDMI, CI+ slot |
Smart TV
| Operációs rendszer | Tizen |
| Video streaming alkalmazások | YouTube, Netflix, Rakuten TV, Amazon Prime, Disney+, HBO Max, Antena Play, Voyo, SkyShowtime, DIGI Online |
| Főbb jellemzők | Intelligens személyi asszisztens |
| Mirroring | iOS, Android |
| Intelligens hangsegéd | Bixby |
| Processzor típusa | Crystal Processor 4K |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
Videó jellemzők
| Felbontás | 3840 × 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR10 |
| Képtechnika | UHD Dimming, Contrast Enhancer, Dynamic Crystal Color, Mega Contrast, Film mód, Motion Xcelerator, 4K Upscaling, Brightness Detection |
| TV tuner rendszer | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Audio technika | Audio Pre-selection Descriptor, Q-Symphony, Adaptive Sound, OTS Lite, Buds Auto Switch |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac |
Energiafogyasztás
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 52 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 102 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály | G energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 957,8 × 157 × 609 mm |
| Méretek állvány nélkül | 957,8 × 76,3 × 558,8 mm |
| Súly állvánnyal | 6,6 kg |
| Súly állvány nélkül | 6,4 kg |
| Doboz méretei | 1065 × 118 × 635 mm |
| Doboz súlya | 9 kg |
Kiegészítők
| Csomag tartalma | Tápkábel, Használati utasítás, Intelligens távirányító |
| Falra szerelhető rendszer | Falra szerelhető |
| VESA kompatibilitás | 200 × 200 |
| Gyártó | Samsung |
