Leírás
Részletek
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 60-218 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | QNED |
| Speciális technológia | Real 4K QNED |
| Képminőség | 4K Ultra HD (3840 × 2160) |
| Megjelenés éve | 2025 |
| Szín | Sötétszürke |
| Csatlakozók / interfész | 2 × USB, 1 × RJ-45, CI+ slot, 3 × HDMI 2.1, 1 × Digital Optical Out |
Smart TV és rendszer
| Operációs rendszer | webOS |
| Operációs rendszer verziója | ThinQ AI |
| Video streaming alkalmazások | YouTube, Netflix, Rakuten TV, Amazon Prime, Disney+, Twitch, HBO Max, Nvidia GeForce Now, Voyo, SkyShowtime, Boosteroid Cloud Gaming, SWEET.TV |
| Főbb okos funkciók | Hangvezérlés, Apple HomeKit integráció, LG Home Dashboard |
| Mirroring | iOS |
| Intelligens hangsegéd | ThinQ® AI |
| Processzor típusa | α7 AI Processor Gen8 |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
Videó jellemzők
| Felbontás | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| HDR technológia típusa | HDR 10, HLG |
| Képtechnika | Local Dimming, Dynamic Tone Mapping, AI fényerő-szabályozás, Filmmaker Mode, 100% Color Volume, Display 4K QNED, Személyre szabott képvarázsló, 4K Super Upscaling, Dynamic QNED Color |
| Játék jellemzők | VRR (Variable Refresh Rate), ALLM (Auto Low Latency Mode), HGiG |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Hangrendszer | 2.0 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Audio technika | Dolby Atmos, AI Acoustic Tuning, Bluetooth Surround Ready, AI Sound Pro, Clear Voice Pro, TV Sound Mode Share, WOW Orchestra, Personalized Sound Wizard, WiSA Ready, e-ARC (HDMI 3) |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac |
Energiafogyasztás
| Energiafogyasztás / 1000 óra (SDR) | 54 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 85 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | G energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 968 × 257 × 635 mm |
| Méretek állvány nélkül | 968 × 29,7 × 565 mm |
| Súly állvánnyal | 9,7 kg |
| Súly állvány nélkül | 9,3 kg |
| Doboz súlya | 11,7 kg |
Kiegészítők
| Csomag tartalma | Elemek, tápkábel, használati utasítás, intelligens távirányító, falra szerelhető rendszer |
| VESA kompatibilitás | 200 × 200 |
| Gyártó | LG |
