Leírás
Részletek
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 108-214 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | QLED |
| Speciális technológia | QLED |
| Képminőség | 4K Ultra HD (3840 × 2160) |
| Megjelenés éve | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozók / interfész | 1 × USB, 3 × HDMI, CI+ slot, 1 × Digital Optical Out |
Smart TV és rendszer
| Operációs rendszer | Tizen |
| Video streaming alkalmazások | YouTube, Netflix, Rakuten TV, Amazon Prime, Disney+, HBO Max, Antena Play, Voyo, SkyShowtime, DIGI Online |
| Főbb okos funkciók | Intelligens személyi asszisztens, Multi View, képernyő tükrözés |
| Mirroring | iOS, Android |
| Intelligens hangsegéd | Bixby |
| Processzor típusa | Q4 AI Processor |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
Videó jellemzők
| Felbontás | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| HDR technológia típusa | Quantum HDR |
| Képtechnika | Contrast Enhancer, Supreme UHD Dimming, Quantum Dot, Mega Contrast, Film mód, Smart Calibration, 100% Color Volume, Motion Xcelerator, 4K Upscaling, Q4 AI Processor, HDR Brightness Optimizer, Multi View |
| TV tuner rendszer | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Hangrendszer | 2.0 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Audio technika | Audio Pre-selection Descriptor, Q-Symphony, Adaptive Sound, OTS Lite (Object Tracking Sound Lite), Buds Auto Switch, Beépített hangasszisztens |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac |
Energiafogyasztás
| Energiafogyasztás / 1000 óra (SDR) | 51 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 113 kWh |
| Készenléti üzemmód fogyasztás | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály | F energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 965,5 × 198,4 × 614,7 mm |
| Méretek állvány nélkül | 965,5 × 25,7 × 559,4 mm |
| Súly állvánnyal | 8,2 kg |
| Súly állvány nélkül | 7,9 kg |
| Doboz méretei | 1085 × 119 × 647 mm |
| Doboz súlya | 11 kg |
Kiegészítők
| Csomag tartalma | Tápkábel, használati utasítás, intelligens távirányító, falra szerelhető rendszer |
| VESA kompatibilitás | 200 × 200 |
| Gyártó | Samsung |
