Leírás
Részletek
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 108–164 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LG QNED |
| Speciális technológia | UHD |
| Képminőség | 4K (3840 × 2160) |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Sötétszürke |
| Csatlakozók / interfész | 2 × USB, 1 × RJ-45, 3 × HDMI, CI+ slot, 1 × optikai hangkimenet |
Smart TV és rendszer
| Operációs rendszer | webOS |
| Operációs rendszer verziója | ThinQ AI |
| Video streaming alkalmazások | YouTube, Netflix, Rakuten TV, Amazon Prime, Disney+, Twitch, Nvidia GeForce Now, SkyShowtime, Boosteroid Cloud Gaming |
| Főbb okos funkciók | Hangvezérlés, AI Voice ID, AI keresés, AI Chatbot, AI Concierge, személyre szabott ajánlások, Home Hub okosotthon-központ |
| Okos otthon integráció | Apple HomeKit integráció |
| Képernyőtükrözés | Mirroring iOS és Android eszközökről |
| Processzor típusa | α7 AI Processor Gen8 |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
Videó jellemzők
| Felbontás | 3840 × 2160 (4K UHD) |
| Színtechnológia | Dynamic QNED Color, 100% Color Volume, Display 4K QNED |
| HDR technológia típusa | HDR10, HLG |
| Képtechnika | Dynamic Tone Mapping, HDR10, HLG, FILMMAKER MODE, HGiG, személyre szabott képvarázsló, 4K Super Upscaling |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
Játék jellemzők
| Gaming funkciók | VRR (Variable Refresh Rate), ALLM (Auto Low Latency Mode), HGiG, Game Portal (felhőalapú játékok GeForce Now / Boosteroid stb.) |
Audio jellemzők
| Hangrendszer | 2.0 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Audio technológiák | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, AI Clear Sound, Clear Voice Pro, Bluetooth Surround Ready, TV Sound Mode Share, WOW Orchestra, Personalized Sound Wizard, WiSA Ready, eARC (HDMI 3) |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac |
Energiafogyasztás
| Energiafogyasztás / 1000 óra (SDR) | 54 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 74 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály | G energiaosztály |
Kiegészítők
| Állvány | Igen |
| Csomag tartalma | Elemek, tápkábel, használati utasítás, intelligens távirányító |
| Falra szerelhetőség | Falra szerelhető (VESA 200 × 200 kompatibilitás) |
| Gyártó | LG |
