Leírás
Részletek
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 108–217 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Speciális technológia | UHD |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozók / interfész | 2 × USB, 1 × RJ-45, 3 × HDMI, CI+ slot |
Smart TV
| Operációs rendszer | webOS |
| Operációs rendszer verziója | webOS 25 |
| Video streaming alkalmazások | YouTube, Netflix, Rakuten TV, Amazon Prime, Disney+, Twitch, HBO Max, Nvidia GeForce Now, Voyo, SkyShowtime, Boosteroid Cloud Gaming, SWEET.TV |
| Főbb jellemzők | Hangvezérlés, Intelligens személyi asszisztens, AirPlay 2, Apple HomeKit integráció, LG Home Dashboard |
| Mirroring | iOS, Android |
| Intelligens hangsegéd | ThinQ® AI |
| Processzor típusa | α7 AI processzor 4K Gen8 |
| Bluetooth verzió | 5.1 |
Videó jellemzők
| Felbontás | 3840 × 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR10, HLG |
| Képtechnika | Dynamic Tone Mapping, AI fényerő-szabályozás, HDR, FILMMAKER MODE, 4K UHD kijelző, Személyre szabott képvarázsló, 4K Super Upscaling |
| Játék jellemzők | VRR (Variable Refresh Rate), ALLM, HGiG, Game Optimizer |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Audio technika | LG Sound Sync, AI Acoustic Tuning, Bluetooth Surround Ready, Clear Voice Pro, TV Sound Mode Share, WOW Orchestra, Personalized Sound Wizard, WiSA Ready, α7 AI Sound Pro |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Wi-Fi |
Energiafogyasztás
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 54 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 74 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | G energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 957 × 233 × 608 mm |
| Méretek állvány nélkül | 957 × 57,9 × 558 mm |
| Súly állvánnyal | 6,9 kg |
| Súly állvány nélkül | 6,7 kg |
| Doboz súlya | 9,1 kg |
Kiegészítők
| Állvány | Igen |
| Csomag tartalma | Tápkábel, Távirányító |
| Falra szerelhető rendszer | Falra szerelhető |
| VESA kompatibilitás | 300 × 300 |
| Gyártó | LG |
