Leírás
Részletek
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 108–164 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | QNED (Quantum NanoCell LED) |
| Speciális technológia | UHD |
| Képminőség | 4K (3840 × 2160) |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozók / interfész | 1 × USB, 1 × RJ-45, 3 × HDMI, 1 × RF, 1 × optikai hangkimenet |
Smart TV és rendszer
| Operációs rendszer | webOS |
| Operációs rendszer verziója | webOS 25 |
| Video streaming alkalmazások | YouTube, Netflix, Rakuten TV, Amazon Prime, Disney+, Voyo, SWEET.TV |
| Főbb okos funkciók | AI chatbot, AI Picture Wizard, AI Sound Wizard, Home Hub, képernyő kikapcsolás funkció, Multi View, LG Channels |
| Okos otthon integráció | Apple HomeKit integráció |
| Processzor típusa | Α7 AI processzor 4K Gen8 |
| Bluetooth verzió | 5.0 |
Videó jellemzők
| Felbontás | 3840 × 2160 (4K UHD) |
| Színtechnológia | Dynamic QNED Color – széles színskála, nagy kontraszt |
| HDR technológia típusa | HDR10, HLG |
| Képtechnika | HDR, FILMMAKER MODE, 4K Super Upscaling, AI képvarázsló, AI fényerő-szabályozás |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
Játék jellemzők
| Gaming funkciók | VRR (Variable Refresh Rate), ALLM (Auto Low Latency Mode), HGiG, Game Optimizer, Gaming Portal (felhőalapú játékokhoz) |
Audio jellemzők
| Hangrendszer | 2.0 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Audio technológiák | LG Sound Sync, AI Acoustic Tuning, Bluetooth Surround Ready, Clear Voice Pro, WOW Orchestra, Α7 AI Sound Pro, AI Sound Pro, AI Clear Sound |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Wi-Fi |
| Okoseszközök | LG Home Hub, Apple HomeKit kompatibilitás |
Energiafogyasztás
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 54 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 74 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály | G energiaosztály |
Kiegészítők
| Állvány | Igen |
| Csomag tartalma | Tápkábel, távirányító, dokumentáció |
| Falra szerelhetőség | Falra szerelhető (VESA kompatibilis) |
| Gyártó | LG |
