Leírás
| Kijelző átmérő | 108–138 cm, 4K Ultra HD (3840 × 2160) |
| Kijelző technológia | QLED, Matte Display, The Frame Pro design |
| HDR | HDR10+, HLG, Quantum HDR |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Kijelző átmérő | 4K Ultra HD (3840 × 2160) |
| Kijelző technológia | QLED, Matte Display, The Frame Pro design |
| HDR | HDR10+, HLG, Quantum HDR |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Smart funkciók | Art Mode, Art Store, Intelligens asszisztens, Tap View, Multi View, iOS / Android tükrözés, SmartThings, Samsung Vision AI |
| Processzor | NQ4 AI Gen2 processzor |
| Hang | 2.0, 40 W, Dolby Atmos, OTS, Adaptive Sound+, Q-Symphony |
| Csatlakozók | 4 × HDMI, 2 × USB, optikai kimenet, CI+, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energiaosztály | G (52 kWh / 1000 óra SDR) |
332 280 Ft – 599 879 FtÁrtartomány: 332 280 Ft - 599 879 Ft
| Kijelző átmérő | 108–138 cm, 4K Ultra HD (3840 × 2160) |
| Kijelző technológia | QLED, Matte Display, The Frame Pro design |
| HDR | HDR10+, HLG, Quantum HDR |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Méret | 60cm, 68cm, 80cm, 108cm, 125 cm, 126cm, 138 cm, 139cm, 163 cm, 164cm, 189 cm, 214cm, 217cm, 218cm |
|---|
Adja meg telefonszámát, és hitelszakértőnk pár percen belül visszahívja, vagy hívja közvetlenül ügyfélszolgálatunkat(06 70 610 7277).