Leírás
Részletek
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 60-217 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | QLED |
| Speciális technológia | QLED, HDR, Lifestyle (The Frame) |
| Képminőség | Full HD |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozók / interfész | 2 × USB, 2 × HDMI, 1 × RF, CI+ slot, 1 × Digital Optical Out |
Smart TV és rendszer
| Operációs rendszer | Tizen |
| Video streaming alkalmazások | YouTube, Netflix, Rakuten TV, Amazon Prime, Disney+, HBO Max, Antena Play, Voyo, SkyShowtime |
| Főbb okos funkciók | Hangvezérlés, képernyő tükrözés |
| Mirroring | Android |
| Intelligens hangsegéd | Bixby |
| Bluetooth verzió | 5.2 |
Videó jellemzők
| Felbontás | 1920 × 1080 (Full HD) |
| HDR technológia típusa | HDR 10+ |
| Képtechnika | Micro Dimming Pro, Contrast Enhancer, Film mód, Mega Contrast, Hyper Real, Picture Clarity |
| Játék jellemzők | HGiG |
| Frissítési gyakoriság | 50 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Hangrendszer | 2.0 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Audio technika | Bluetooth Audio, Q-Symphony, Adaptive Sound, OTS Lite, Buds Auto Switch |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac |
Energiafogyasztás
| Energiafogyasztás (tipikus) | 27,4 W |
| Energiafogyasztás (max.) | 55 W |
| Energiafogyasztás / 1000 óra (SDR) | 27 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 49 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály | F energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 727,3 × 143,3 × 451,9 mm |
| Méretek állvány nélkül | 727,3 × 25,5 × 426,8 mm |
| Súly állvánnyal | 5,2 kg |
| Súly állvány nélkül | 5,1 kg |
| Doboz méretei | 815 × 119 × 507 mm |
| Doboz súlya | 7,8 kg |
Kiegészítők
| Csomag tartalma | Tápkábel, távirányító, használati utasítás |
| Gyártó | Samsung |
