Leírás
Részletek
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 125-189 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | QLED |
| Speciális technológia | NEO QLED Mini LED |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Interfész | 2 x USB 1 x RJ-45 4 x HDMI CI+ slot 1 x Digital Optical Out |
Okos TV
| Operációs rendszer | Tizen |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ HBO Max Antena Play Voyo SkyShowtime DIGI Online |
| Főbb jellemzők | Intelligens személyi asszisztens |
| Mirroring | iOS Android |
| Intelligens hangsegéd | Bixby |
| Processzor típusa | NQ4 AI Gen3 processzor |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
Videó jellemzők
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10+ Quantum HDR |
| Képtechnika | Motion Xcelerator 4K AI Upscaling Pro AI Motion Enhancer Pro Real Depth Enhancer Pro Auto HDR Remastering pro |
| Frissítési gyakoriság | 100 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Audio technika | Dolby Atmos Q-Symphony OTS Lite 360 Audio Adaptive Sound Pro |
| Hangrendszer | 4.2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 60 W |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac |
Energia fogyasztás
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 101 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 253 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Évi energiafogyasztás | 140 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 1670 x 301.2 x 1017.2 mm |
| Méretek állvány nélkül | 1670 x 27.7 x 957.4 mm |
| Súly állvánnyal | 39.7 kg |
| Súly állvány nélkül | 34.1 kg |
| Doboz méretei | 1884 x 191 x 1118 mm |
| Doboz súlya | 50.2 kg |
Kiegészítők
| Csomag tartalma | Tápkábel Használati utasítás Intelligens távirányító |
Falra szerelhető rendszer
| VESA kompatibilitás | 400 x 400 |
Gyártó: Samsung
